Krimarg

Działamy nieprzerwanie od 1991 roku

SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ!

Od początku transformacji w Polsce wspieramy Naszych Klientów , dostarczając im najwyższej jakości urządzenia chłodnicze. Rodzinę Naszych Klientów tworzą producenci lodów, mrożonek, dań gotowych, napojów chłodzących na czele z piwem, oraz firmy zajmujące się dystrybucją w/w produktów. Od kilku lat pewna grupa naszych wyrobów trafia bezpośrednio do detalicznych sieci handlowych wspierając efektywność sprzedaży produktów mrożonych. Mamy również wiernych odbiorców w służbie zdrowia, gdzie jakość i niezawodność oferowanych przez nas wyrobów jest wyjątkowo ważna.

W ofercie naszej znajdują się wyroby uznanych na całym świecie producentów, zabezpieczające spełnienie najbardziej wyszukanych potrzeb Klientów. Niejednokrotnie otrzymywaliśmy od producentów tytuł Dealera Roku. Wychodząc naprzeciwko potrzebom Klientów, uzupełniliśmy naszą ofertę o wyroby 2 firm z Chin, w których swoje zamówienia umieszczają także międzynarodowe koncerny europejskie.

Długoletnia obecność KRIMARG na rynku, posiadane doświadczenie i codzienna praca skutkuje zaufaniem, którym obdarzają nas zarówno wielkie, ponadnarodowe korporacje, jak i małe, rodzinne firmy. Świadczymy szeroko rozumiane doradztwo produktowe, wsparcie logistyczne i techniczne, oferujemy bardzo dobre ceny na urządzenia chłodnicze. Od lat jesteśmy także obecni na rynkach ościennych. Klienci w Rosji, na Ukrainie, Węgrzech, w Czechach i Słowacji niejednokrotnie korzystają z naszego doświadczenia i możliwości operacyjnych, których nie są w stanie zapewnić im firmy rodzime.

Nasz stan magazynowy umożliwia spełnienie wielu życzeń Klientów dosłownie z dnia na dzień. Ogólnopolska, sprawnie działająca sieć serwisowa pozwala na natychmiastową reakcję w miejscu wskazanym przez Klienta.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, wyniknięcia potrzeby zakupu specyficznych urządzeń nie znajdujących się w naszej stałej ofercie, prosimy o kontakt bezpośredni. Pracownicy KRIMARG zawsze służą Państwu radą i pomocą!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!